sobota, 13 lipca 2024r.

Technologia ink jest na butelkach. Zdobienie szkła w najlepszym stylu

Technologia ink jest na butelkach. Zdobienie szkła w najlepszym stylu

Technologia INK używana jest na butelkach od wielu lat. Uważana jest dziś za wielki krok w kierunku przyszłości. Oznacza dużą zmianę w dziedzinie projektowania nowych dekoracji. INK JET to precyzja w drukowaniu na powierzchniach wklęsłych i wypukłych oraz grawerach, jak i innych nietypowych kształtach występujących na butelkach. W technologii tej można również aplikować obrazy fotograficzne. Ta nowoczesna technika dekoracji nadaje przedmiotom estetycznego i nowoczesnego wyglądu.

Sitodruk dekoracyjny na butelkach Dekorglass

Sitodruk należy do popularnych metod wykonywania nadruków na materiale szklanym i tworzywach sztucznych. Dekorglass to firma z tradycją, która specjalizuje się w sztuce dekorowania opakowań szklanych i plastikowych. Przez dwadzieścia lat działalności firma zdobyła sobie duży rozgłos i renomę na rynku.

Specyfika sitodruku polega na wykonywaniu odbitki z wykorzystaniem szablonu nałożonego na siatkę. Odbitkę otrzymujemy poprzez aplikowanie farby przez specjalną matrycę. W ten sposób można otrzymać nawet najbardziej skomplikowane i wyszukane wzory. Nasz zespół skupia ludzi z pasją, którzy wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem. Stworzenie unikalnych produktów to sztuka, do której powstania potrzeba wysiłku i pasji tworzenia.

Efektowne dekoracje z wykorzystaniem techniki sitodruku

Technika sitodruku posiada ogromne możliwości. Aby przyniosła zamierzone efekty, musi być kreatywnie wykorzystana. Wzory na butelkach występują w bogatej kolorystyce, dostarczając w ten sposób niezwykłego efektu wizualnego. Trwałość nadruku uzyskujemy dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń, które pozwalają zachować nam najwyższe standardy jakościowe w procesie produkcji.

Zastosowanie techniki sitodruku na butelkach 

Z dekoracji sitodruku najczęściej korzysta się w przemyśle spożywczym. Sitodruk można spotkać na butelkach wysokoprocentowych trunków, soków owocowych, nektarów i innych naturalnych produktów wysokiej jakości. Butelki dekorowane techniką INK JET znajdują również zastosowanie w farmaceutyce i branży kosmetycznej. Leki w szklanych opakowaniach oraz wysokiej jakości buteleczki z perfumami, kremy i inne produkty prezentują się z sitodrukiem wyjątkowo. Nadruk podkreśla ich ekskluzywność i wyjątkowy charakter. Jak podkreślają eksperci – sitodruk to zdobienie szkła w najlepszym stylu.

Sitodruk na butelkach – dekoracja trwała i niezawodna

Nadruki wykonane techniką INK JET są bardzo trwałe i odporne, nie niszczą się z upływem czasu. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, zmiany temperatur nie powodują zmian na sitodruku. Materiały wykorzystane do wykonania dekoracji na szklanych butelkach są atestowane, nie stanowią najmniejszego zagrożenia dla zdrowia człowieka. Obecnie uważa się, że technika sitodruku pozwala zachować opakowaniom szklanym ponadczasowy wygląd. Ma to bardzo duże znaczenie w sprzedaży, handlu i wpływa na zadowolenie klientów. Butelka z nadrukiem może być również przechowana dłuższy czas ze względu na walory dekoracyjne i estetyczne.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 6

Co na ścianę w łazience? Alternatywa dla tradycyjnych płytek

1 grudnia 2020

Planując remont łazienki lub ją wykańczając, zastanawiamy co zrobić, aby koszty były jak najniższe, a praca nie trwała wieczność. Obecnie mamy do dyspozycji wiele przeróżnych materiałów, które są przeznaczone do aranżacji…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady